Aktualnie prowadzimy nabór na stanowiska:

ilość ofert pracy na stronie:   3

KSIĘGOWY / SPACJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI
( miejsce świadczenia pracy: Chorzów )

Opis stanowiska:
- prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami,
- prawidłowe księgowanie faktur zakupowych polskich i zagranicznych,
- prawidłowe wystawiania faktur i księgowanie sprzedaży polskiej i zagranicznej,
- księgowanie wyciągów bankowych,
- monitoring należności, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych oraz ich kontrola zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi,
- przygotowywanie zestawień, raportów na potrzeby wewnętrzne firmy,
- współpraca z organami kontrolującymi w zakresie finansowym i podatkowy,
- ogólne prace biurowe związane z powierzonymi obowiązkami,
- współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
- min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku,
- wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, finansowym lub z zakresu rachunkowości,
- biegła znajomość zagadnień księgowych, podatkowych,
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- praktyczna znajomość oprogramowania Sage Symfonia Finanse i Księgowość, Sage Symfonia Handel i Sprzedaż, MS Office lub podobnych,
- myślenie analityczne, rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność,
- doświadczenie w zakresie dokumentacji kadrowo-płacowej i znajomość prawa pracy – mile widziane,
- doświadczenie w zakresie transakcji zagranicznych – mile widziane,
- znajomość zagadnień z zakresu firmy usługowo-budowlanej – będzie dodatkowym atutem,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- pracę w stale rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności,
- niezbędne narzędzia pracy,
- pracę w przyjaznej atmosferze.

ASYSTENT PROJEKTANTA / INŻYNIER DS. PROJEKTOWANIA

- wsparcie przy sporządzaniu dokumentacji projektowej instalacji fotowoltaicznych,
- opracowywania projektów budowlanych, wykonawczych elektrycznych, w tym uzyskiwanie dezycji, uzgodnień, warunków technicznych,
- przeprowadzanie analiz produktywności instalacji PV przy pomocy oprogramowania dedykowanego do instalacji PV typu PV*sol, Polysun, PVsyst,
- dobór elementów i urządzeń instalacji fotowoltaicznych,
- przeprowadzanie wizji lokalnych,
- wsparcie zespołu ds. zakupów i zespołu ds. realizacji w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań technicznych,
- wykonywanie prac biurowych w zakresie zespołu projektowego.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym (elektrotechnika, energetyka, odnawialne źródła energii) lub ostatni rok studiów inżynierskich/magisterskich,
- dobra znajomość pakietu MS Office, programu AutoCad lub pokrewnych,
- znajomość podstawowych zasad projektowania instalacji elektrycznych nN i SN,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego,
znajomość zagadnień z zakresu prawa budowlanego, kodeksu postępowania administracyjnego - będzie atutem,

Oferujemy:
- udział w realizacji projektów w środowisku miedzynarodowych specjalistów,

INŻYNIER PROJEKTU / INŻYNIER BUDOWY
( miejsce świadczenia pracy: Chorzów / cała Polska )

- zarządzanie budową i organizacja pracy na budowie,
- ustalanie zakresu umów z podwykonawcami i dostawcami,
- sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością robót realizowanych przez podwykonawów,
- przygotowywanie dokumentacji technicznej,
- praca na terenie całego kraju,  w lokalizacjach aktualnych realizacji,
- wsparcie działu zakupów w zakresie harmonogramu dostaw,
- aktywna współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność organizacji prac na budowie i podejmowania decyzji,
- wysokie umiejętności organizacji pracy podwykonawców,
- umiejętność obdługi komputera, pakietu MS Office i programu AutoCad,
- dyspozycyjność i zaangażowanie,
- znajomość zagadnień z zakresu prawa budowlanego - będzie atutem,

Oferujemy:
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności, w tym zdobywania praktyki zawodowej, niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych,

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres e-mail: kadry@mgmprojekt.pl

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MGM Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicaach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę  na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. "

Informujemy, że Administratorem danych jest MGM Projekt Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. J.Baildona 22D lok.10.  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe:
MGM Projekt Sp z o.o.
ul. Katowicka 47, piętro 8
41-500 Chorzów
biuro@mgmprojekt.pl

Dane rejestrowe:
ul. Johna Baildona 22D lok. 10
40-115 Katowice
NIP: 6342873817

REGON: 365522721
KRS: 0000639741
Nr konta: ING Bank Śląski
40 1050 1214 1000 0090 8010 4301