Zespół

Przedstawiamy kluczowe osoby w naszej firmie. To oni pomogą Wam czerpać energię ze słońca.

Grzegorz Czornik – prezes zarządu

Posiada wieloletnie doświadczenie inżynierskie i menadżerskie. Od 1998 związany z energetyką, jako projektant, następnie Inżynier Sprzedaży, Dyrektor Produkcji, Kierownik Projektów, Dyrektor Realizacji w firmach fotowoltaicznych.

Od 2016 współwłaściciel i Prezes Zarządu w MGM Projekt.

Brał czynny udział w wielu projektach elektroenergetycznych jak stacje elektroenergetyczne 110/SN dla farm wiatrowych, zakładów produkcyjnych operatorów sieci dystrybucyjnej oraz w zarządzaniu budową ponad 130MW farm fotowoltaicznych dla krajowych i międzynarodowych klientów.


Marcin Wasa – członek zarządu

Posiada doświadczenie na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich. Od początku kariery zawodowej, jako projektant, Inżynier, Dyrektor Przygotowania Inwestycji, Dyrektor Handlowy w firmach z branży ochrony środowiska i OZE – fotowoltaika.

OD 2016 współwłaściciel i Członek Zarządu w MGM Projekt.

Brał czynny udział przy pierwszej polskiej przemysłowej fotowoltaice  – rok 2011 – Farma fotowoltaiczna w Wierzchosławicach, przeszedł cały proces od przygotowania inwestycji, poprzez budowę wraz z eksploatacją. Doświadczenie zebrane i przekazane zespołowi pozwoliła na przygotowanie grupy ludzi, która dzisiaj jako MGM Projekt może pochwalić się realizacją ponad 130 MW farm fotowoltaicznych pracujących na terenie Polski. Brał czynny udział w wielu konferencjach dotyczących fotowoltaiki jako wykładowca dzieląc się swoimi doświadczeniami.


POZOSTALI CZŁONKOWIE ZESPOŁU, SĄ OBECNIE TAK ZAPRACOWANI ZE NIE ZDĄŻYLIŚMY ICH  UCHWYCIĆ NA ZDJĘCIACH 😀